dla szczeniaka

Wszystko, czego potrzebuje Twój szczeniak

W wyprawce dla szczeniaka powinno znaleźć się wiele akcesoriów, które zapewnią mu każdego dnia wygodę, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Przytulne legowisko, kocyk, zabawki, miski i szelki to nieodzowne elementy codziennego użytku, bez których Twój pupil się nie obejdzie.

W Bowl&Bone Republic doskonale rozumiemy psie potrzeby. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów dla małych psów, takich ras jak chihuahua, maltańczyk czy york, a także psiaków średniej wielkości jak shih tzu czy buldog. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o potrzebach dużych psów! W końcu marzenia każdego szczeniaka są takie same!

Produkty premium w wyprawce Twojego szczeniaka

Każdy nowy członek rodziny zasługuje na odpowiednie przyjęcie. Zanim szczeniak pojawi się w Twoim domu, czeka Cię szereg przygotowań. Odpowiedni wybór miejsca, w którym będzie spać, to nie wszystko! W końcu pies potrzebuje nie tylko własnej przestrzeni, ale także poczucia przynależności i bezpieczeństwa. Pamiętaj o tym, że przekroczenie progu nowego, nieznanego miejsca to dla każdego szczeniaka duże przeżycie. Na szczęście z produktami Bowl&Bone Republic pierwsze chwile szczeniaka w Twoim domu będą o wiele przyjemniejsze!

Wszystkie serie produktów, które zostały stworzone w Bowl&Bone Republic, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w kilku rozmiarach. Dzięki temu bez problemu skomponujesz wyprawkę dla małego psa, średniego, jak  i dla tego dużego psiaka. W eleganckim legowisku słodko zaśnie malutka chihuahua, jak i dog. Z kolei w miękki i puszysty kocyk z przyjemnością wtuli się szczenię yorkshire terrier, shih tzu czy maltańczyk.

W końcu potrzeby szczeniąt zawsze są takie same! W Bowl&Bone Republic doskonale je rozumiemy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby estetyka wykonania naszych produktów była równie wysoka, jak ich jakość. Z dostępnych w naszej ofercie legowisk, psich kocyków, zabawek, misek czy szelek, każdy opiekun małego czworonoga może skomponować wspaniały zestaw o spójnej wersji kolorystycznej. Szare, brązowe, różowe, niebieskie, czerwone – jakie kolory wyprawki wybierzesz dla swojego szczeniaka?

Unikalny design psich akcesoriów sygnowanych marką Bowl&Bone Republic sprawia, że stają się one również eleganckimi dodatkami w każdym wnętrzu – zarówno tym wykończonym w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Spraw więc swojemu szczeniakowi niepowtarzalną wyprawkę, by każdego mógł się zdrowo rozwijać i z radością witać każdy nowy dzień!