Kosze na zabawki dla psa. Plecione pojemniki | Sklep z akcesoriami dla psów Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Kosz na zabawki dla psa

Nie możesz się oprzeć i kupujesz kolejną zabawkę do kolekcji Twojego ukochanego psa? Nie martw się, kosz na zabawki dla psa Bowl&Bone Republic pomoże Ci zapanować nad akcesoriami do zabawy. Wybrany przez Ciebie kolor oraz designerski splot grubego sznurka, z którego wykonane są kosze, będą świetnie pasowały do stylu wnętrza. Każda zabawka jest bardzo ważna dla Twojego czworonoga, dlatego lubi mieć je wszystkie w swoim zasięgu. Kosz na zabawki ustaw w dostępnym miejscu tak, by Twój pupil mógł sięgnąć po ulubioną maskotkę, gdy tylko będzie miał na to ochotę. Udanej zabawy!

Praktyczne kosze na zabawki dla psów

Nie możesz się oprzeć i kupujesz kolejną zabawkę do kolekcji Twojego ukochanego psa? Nie martw się, kosze na zabawki dla psa Bowl&Bone Republic pomoże Ci zapanować nad akcesoriami do zabawy. Wybrany przez Ciebie kolor oraz designerski splot grubego sznurka, z którego wykonane są kosze, będą świetnie pasowały do stylu wnętrza. Każda zabawka jest bardzo ważna dla Twojego czworonoga, dlatego lubi mieć je wszystkie w swoim zasięgu.

Nasz pojemnik na zabawki dla psa ustaw w dostępnym dla niego miejscu w mieszkaniu, by Twój zwierzak mógł sięgnąć po ulubiony przedmiot, gdy tylko będzie miał na to ochotę. Życzymy udanej zabawy!

Eleganckie, ręcznie wykonane kosze na zabawki dla Twojego psa

Twój pies i Ty tworzycie zgrany team, który na co dzień może podbijać świat. Konflikt interesów następuje dopiero w momencie, gdy chcesz uporządkować zabawki dla psa, a szczególnie umieścić je w jednym miejscu.

Te wszystkie rzeczy dla psa mają dużą wartość. Najczęściej psiak ma swoją ulubioną zabawkę, którą chce mieć zawsze w zasięgu wzroku. Choć wydaje Ci się, że porzuca ją, gdy mu się znudzi – pamiętaj, że w tym szaleństwie jest metoda! Zabawki dla psa kojarzą się z przyjemnością – kiedy przypadkiem odnajdzie ukryty wcześniej przedmiot, jego radość jest nie do opisania.

Eleganckie akcesoria dla psów Bowl&Bone Republic projektujemy z myślą o potrzebach zwierzaków i ich właścicieli. Stylowy kosz na zabawki dla psa będzie dla Was kompromisem. Pozwoli Ci szybko uporządkować bałagan, a jego modny splot i wybrany kolor dopasowany do wystroju Twojego wnętrza sprawiają, że jest wyjątkowo gustownym dodatkiem. Ponadto Twój pupil będzie przeszczęśliwy, bo swoje skarby będzie miał zawsze na wyciągnięcie łapki. Kosze na zabawki dla psa możesz przecież umieścić w dowolnym miejscu na podłodze.

Jak zadbać o porządek z psem w domu?
Decydując się na przyjęcie psiaka do naszego domu musimy być świadomi tego, że czekają nas duże zmiany. Niestety, dotyczy to również utrzymania porządku w domu. Bałaganienie jest domeną szczeniaków oraz wyjątkowo temperamentnych psiaków. Drzemiące pokłady energii wyładowują zazwyczaj na naszych pozostawionych w zasięgu rzeczach. Dlatego należy przemyśleć zestaw zabawek dla naszego pieska, by nie korciło go po sięgnięcie po np. nasze buty. Aby zapanować nad akcesoriami warto zaopatrzyć się w kosz na zabawki dla psa.
Jak bawić się z psem w domu?
Gdy pogoda za oknem nie sprzyja długim spacerom, trzeba naleźć sposób na aktywność w obrębie mieszkania czy domu. Bardzo atrakcyjna dla psa w każdym wieku jest zabawa w chowanego, zarówno, gdy sami się ukrywamy i pies nas szuka, jak i gdy schowamy jego ulubioną zabawkę. Możemy również użyć szarpaków i bulletów do przeciągania. W niektórych zabawach możemy poćwiczyć proste komendy jak „aport”, „zostań” i in. Ciekawym rozwiązaniem będzie przygotowanie dla naszego podopiecznego toru przeszkód, którego pokonanie nagradzamy naturalnie przysmakiem.
Co zrobić, aby pies nie nudził się sam w domu?
Pozostanie samemu w domu zawsze oznacza dla psa dyskomfort. Powinniśmy więc odpowiednio przygotować naszych czworonogów do samotnych chwil w domu i zrobić wszystko, by zminimalizować u nich uczucie stresu i niepokoju. Stopniowo przyzwyczajmy psa do sytuacji, gdy wychodzimy i stopniowo wydłużajmy czas nieobecności. Zadbajmy o atrakcyjne zabawki dla psa, które odwrócą jego uwagę od butów czy innych przedmiotów. Nie można oczywiście zapominać o odpowiedniej ilości wody i karmy.
Ikona prezentu

BON PODARUNKOWY

SPREZENTUJ BLISKIEJ OSOBIE I JEJ PUPILOWI MIŁY DROBIAZG

ZAMÓW VOUCHER

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup