Jak projektujemy - Sklep z akcesoriami dla psów Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

JAK PROJEKTUJEMY / HOW WE DESIGN

W Bowl&Bone Republic każdy nasz produkt znajduje swój początek w przemyślanym projekcie.
Dopiero gdy mamy pewność, że świetnie spełni swoją role, zostaje Wam zaprezentowany.

Ikona strzałki

Naszym celem jest zapewnić twojemu pieskowi komfort i wygodę w najlepszym stylu. Właśnie dlatego nasze produkty powstają w wyniku twórczego projektowania, któremu poświęcamy bardzo dużo czasu. Chcemy, aby każdy nasz produkt w jego finalnej odsłonie był najlepszą i najbardziej przemyślaną wersją siebie.

Stawiamy na jakość i dbałość o każdy szczegół. Nie tylko pod względem wyboru materiałów ale również solidności wykonania. Żaden aspekt naszych produktów nie pozostawiamy przypadkowi. To wszystko po to, aby twój pies czerpał z nich pełną radość i zadowolenie.

LEGOWISKA

Minimalistyczny design, wygoda i z wysokiej klasy materiały w połączeniu z dbałością o każdy detal. Właśnie na to stawiamy projektując nasze legowiska. Komfort twojego pieska przy jednoczesnym zachowaniu modnego stylu twojego wnętrza.

MATY

Funkcjonalność w domu i podróży. Twój pupil zasługuje na dobry sen wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje. Łamiemy ograniczenia stawiając na wygodę. Nasza marka dokładnie wie, czego potrzebuje twój psiak.

MISKI

Ergonomia przy użytkowaniu przez psa oraz do utrzymania w czystości dla jego opiekuna. Tym kierujemy się projektując nasze miski dla psa. Elegancja w połączeniu z funkcjonalnością to coś, czego potrzebujesz w codzienności z psiakiem.

OBROŻA MONACO

Minimalistyczny design i klasa w każdym szczególe. Dobrze wiemy, że obroża dla psa jest stałym elementem jego codzienności. Dlatego stworzony przez nas fason będzie odpowiedni nawet dla najbardziej wymagających piesków.

BLUZY

Komfort psa jest dla nas bezwzględnym priorytetem. Nikt jednak nie powiedział, że wygoda nie może łączyć się z modnym krojem. Projektując nasze psie bluzy łączymy miejski, luźny styl z funkcjonalnością i łatwością w zakładaniu.

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup