Czas realizacji zamówienia - Sklep z akcesoriami dla psów Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru w naszym magazynie. Zamówienia wysyłamy w ciagu 72h jednakże znakomitą większość zamówień udaje nam się wysłać w ciągu 24h-48h od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Jeśli zdarzy się, że brakuje na stanie zamówionych produktów, niezwłocznie poinformujemy o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania.

Wszystkie przesyłki są wysyłane kurierem i dla większości nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Oznacza to, że paczka dociera na wskazany adres na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy przesyłkę i właśnie wtedy należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety zdarzają się przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, błąd na magazynie, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy. Na takie sytuacje niestety nie mamy wpływu i tym samym nie możemy za nie odpowiadać.

Powyższe sytuacje nie są podstawą do anulacji zamówienia z naszej winy (oraz podstawą do zwrotu pełnej kwoty zamówienia) ponieważ opóźnienie spowodowane za ich przyczyną nie wynika z czynników od nas zależnych.

Aby uzyskać dokładne informacje o dostarczanej przesyłce zalecamy sprawdzenie statusu dostawy na stronie internetowej firmy transportowej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo sprawdzić więcej informacji o przesyłce.

Dodatkowych informacji może udzielić dyspozytor w firmie kurierskiej z którą warto kontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup