Akcesoria dla psa szyte na miarę

Każdy pies może cieszyć się akcesoriami Bowl&Bone Republic - malutki, mały, duży czy ogrooomny. Jeśli wymiary legowisk, kocyków czy innych produktów nie odpowiadają Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami.

Po ustaleniu kilku szczegółów zaprojektujemy, a następnie uszyjemy akcesoria specjalnie dla Twojego psa. Dzięki temu Twój pupil będzie mógł cieszyć się wyjątkowym komfortem, a Ty będziesz mieć produkt jedyny w swoim rodzaju, stworzony z myślą o Twoim psiaku. A do tego, modny i stylowy. Czego chcieć więcej?

Legowiska szyte na miarę

Poduchy szyte na miarę

Marka Bowl&Bone Republic powstała z myślą o potrzebach psów i ich opiekunów. Odpowiada najnowszym trendom. Znajdziesz tu akcesoria dla psa, które zaprojektowano inspirując się outfitami z wybiegów mody.

Stylowe wykończenia, to kropka nad i każdego produktu sygnowanego marką Bowl&Bone Republic. Interesujący design, kroje na topie oraz najwyższa jakość - to wyróżnia markę spośród innych.

Chcemy wspierać wszystkich czworonożnych pupili i bezkompromisowo dopasowywać się do ich potrzeb. Dlatego stworzyliśmy kategorię “Szyte na miarę”.

Twój pies wymyka się standardowym wymiarom? Potrzebujesz kilku zmian w produkcie, by był jeszcze lepiej dopasowany do Twojego czworonoga Skontaktuj się z nami - wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent dla Twojego psa. Zadbaj o komfort i wygodę Twojego pupila -  w sprawie indywidualnego zamówienia napisz do nas na adres info@bowlandbone.com