Akcesoria dla psa szyte na miarę

Każdy pies może cieszyć się akcesoriami Bowl&Bone Republic - malutki, mały, duży czy ogrooomny. Jeśli wymiary legowisk, kocyków czy innych produktów nie odpowiadają Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami.

Po ustaleniu kilku szczegółów zaprojektujemy, a następnie uszyjemy akcesoria specjalnie dla Twojego psa. Dzięki temu Twój pupil będzie mógł cieszyć się wyjątkowym komfortem, a Ty będziesz mieć produkt jedyny w swoim rodzaju, stworzony z myślą o Twoim psiaku. A do tego, modny i stylowy. Czego chcieć więcej?

Legowiska szyte na miarę

Poduchy szyte na miarę

Śpiworki szyte na miarę

Maty szyte na miarę

Kocyki szyte na miarę

Szelki szyte na miarę

Bluzy szyte na miarę

Kurteczki szyte na miarę

Marka Bowl&Bone Republic powstała z myślą o potrzebach psów i ich opiekunów. Odpowiada najnowszym trendom. Znajdziesz tu akcesoria dla psa, które zaprojektowano inspirując się outfitami z wybiegów mody.

Stylowe wykończenia, to kropka nad i każdego produktu sygnowanego marką Bowl&Bone Republic. Interesujący design, kroje na topie oraz najwyższa jakość - to wyróżnia markę spośród innych.

Chcemy wspierać wszystkich czworonożnych pupili i bezkompromisowo dopasowywać się do ich potrzeb. Dlatego stworzyliśmy kategorię “Szyte na miarę”.

Twój pies wymyka się standardowym wymiarom? Potrzebujesz kilku zmian w produkcie, by był jeszcze lepiej dopasowany do Twojego czworonoga Skontaktuj się z nami - wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent dla Twojego psa. Zadbaj o komfort i wygodę Twojego pupila -  w sprawie indywidualnego zamówienia napisz do nas na adres info@bowlandbone.com