Kocyk dla psa

Stylowe kocyki dla psów

Gdy za oknem robi się chłodniej, Twój pupil chętnie ogrzeje się w stylowym kocyku Bowl&Bone Republic. Miękki w dotyku, z eleganckimi i modnymi aplikacjami – kocyk dla psa nie tylko zapewni zwierzakowi ciepło w domu, ale także doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem.

Teraz Twój pies będzie cieszył się błogim lenistwem bez względu na chłód i porę roku. Kocyki dla psów wykonaliśmy z wysokiej jakości polaru, są przyjemne w dotyku. Dodatkowo szybko wysychają i nie zatrzymują wilgoci.

Miękki kocyk dla szczeniaka i dorosłego psa

Nawet jeśli Twój czworonóg jest wulkanem energii, przychodzi moment, w którym marzy o wyciszeniu w ciepłym, przyjemnym i bezpiecznym miejscu. Stylowy kocyk dla psa Bowl&Bone Republic pozwoli mu poczuć się jak w swoim królestwie. Otulony, będzie spokojnie drzemał, a tuż po pobudce znów może oddać się szalonej zabawie zakopując się w miękkim, najwyższej jakości materiale. Koc dla psa to „must have” w chłodne wieczory, ale sprawdzi się doskonale także w podróży.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent pośród akcesoriów dla psów, doskonale trafiłeś. Elegancki kocyk dla szczeniaka, który dopiero poznaje domowników, zapewni mu przyjemne ciepło i poczucie bezpieczeństwa w nowym otoczeniu, a przy tym będzie prezentował się świetnie w salonie czy sypialni.

Polecamy sprawdzić również maty dla psa i legowiska dla psa, dostępne w naszej ofercie!