podróżna mata dla psa

maty podróżne dla psów od Bowl&Bone Republic

Aby także i podczas wyjazdów Twój pupil czuł się komfortowo, stworzyliśmy linię designerskich mat podróżnych. Ich poręczny fason i możliwość zwinięcia w rulon sprawiają, że z łatwością zabierzesz je nie tylko do ulubionej restauracji czy kawiarni, ale także na wyprawę pod namiot, wędrówkę górskimi szlakami czy wyjazd kamperem. Niezależnie czy wybierzecie się na dalszą czy bliższą wycieczkę, Twój pies będzie mógł spokojnie wypoczywać na swojej ulubionej macie i relaksować wygodnie obserwując otoczenie.

Poza estetyką wykonania podróżne maty dla psów cechuje również trwałość oraz funkcjonalność. Ich wypełnienie stanowi zapewniająca komfort termiczny ocieplina, natomiast materiał wierzchni jest niezwykle solidny a zarazem miły w dotyku. Genialność składanych mat podróżnych tkwi w ich przemyślanym fasonie. Poziome przeszycia utrzymują wypełnienie na miejscu i ułatwiają zwijanie na czas transportu. Całość zapinana jest na solidne zatrzaski, a doszyta rączka ułatwia przenoszenie maty z miejsca na miejsce.

składana mata podróżna dla psa – aby Twój pupil mógł wszędzie odpoczywać w komfortowych warunkach!

Każdy pies, niezależnie od wieku i rasy, powinien mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kwestie te są szczególnie ważne w przypadku posłań, w których psiaki odpoczywają po dniu pełnym wrażeń, oczekują na swoich opiekunów i z których bacznie obserwują otaczający je świat. Przyzwyczajone do ich zapachu i kształtu, błogo w nich odpoczywają, delektując się każdą chwilą.

Do uszycia rolowanych mat podróżnych podeszliśmy mając na względzie przede wszystkim potrzeby psiaków i oczekiwania ich opiekunów. Staraliśmy się połączyć estetykę, z jakością i funkcjonalnością. Nieśmiało możemy stwierdzić, że w pełni zrealizowaliśmy to zadanie! Czworonogi chętnie wypoczywają na podróżnych matach podczas krótszych i dłuższych wyjazdów, a każde jej rozwijanie wywołuje u nich radosne merdanie ogonkiem. Już na sam dźwięk rozpinanych nap przybiegają, by móc położyć się na swojej ulubionej macie podróżnej.

Maty transportowe do Bowl&Bone Republic, europejskiej marki premium dla czworonogów,  dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do pozostałych elementów psiej wyprawki. Jeśli natomiast oferowane przez nas rozmiary nie spełnią oczekiwań Twojego pupila, to koniecznie daj nam o tym fakcie znać. Zaprojektujemy i uszyjemy matę w preferowanym przez Was rozmiarze. W ten sposób zyskasz pewność, że niezależnie od miejsca i czasu Twój czworonożny przyjaciel wypoczywać będzie w posłaniu skrojonym idealnie na miarę jego potrzeb.