Miski dla psów: drewniane, pojedyncze lub podwójne - Sklep Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Miska dla psa

Miski dla psa Bowl&Bone Republic połączenie elegancji z niepowtarzalnym charakterem. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie szlachetnego, naturalnego drewna każdy egzemplarz miski jest jedyny w swoim rodzaju. Miska Bowl&Bone Republic to dla Ciebie gustowna ozdoba mieszkania. Dla Twojego psa przedmiot, który kojarzy mu się tylko z królewską ucztą.

Niepowtarzalne miski dla psów ze szlachetnego drewna

Miski dla psa to wyjątkowy przedmiot, z którym Twój pupil jest bardzo związany. Bowl&Bone Republic oferuje Tobie i Twojemu czworonogowi eleganckie i niepowtarzalne miski dla psów. Będą wzbogacać design wnętrza i stworzą w Twoim domu przytulną przestrzeń, zapewniającą zwierzakowi komfort posiłku.

Zaprojektowaliśmy miski dla psów tak, by odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających psiaków i ich opiekunów. Wykonaliśmy je ręcznie ze szlachetnego, litego drewna, dlatego też każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

Eleganckie miski dla psów drewniane, pojedyncze lub podwójne

Elegancki design akcesoriów dla psów to wizytówka Bowl&Bone Republic. Znajdziesz tu produkty, które świetnie pasują do wymagającego wnętrza i będą jego ozdobą. Projektujemy w duchu najnowszych trendów, by nawet akcesoria codziennego użytku były przyjemne dla oka.

Miski dla psa to chyba ulubiony przedmiot każdego czworonoga. Gdy nadchodzi czas posiłku, Twój pupil jest pełen entuzjazmu. Dlatego w Bowl&Bone Republic zaprojektowaliśmy stylowe, drewniane miski, które pozwolą mu komfortowo zajadać się smakołykami przygotowanymi przez jego właściciela.

Każda miska stabilnie trzyma się na podłożu, dzięki czemu nie poruszy się nawet przy najbardziej energicznym ucztowaniu. W naszym sklepie znajdziesz mniejsze miseczki dla psa oraz większe rozmiary, zarówno pojedyncze, jak i podwójne miski dla psa. Dopasuj wielkość do apetytu i potrzeb Twojego przyjaciela.

Jak dobrać odpowiednią miskę dla psa?
Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego rozmiaru miski, która niezależnie od swojej wielkości będzie stabilna. Miska, która przesuwa się w trakcie jedzenia jest powodem niepotrzebnej frustracji u psa. Ważna jest także łatwość mycia, a miski z wyjmowanym wkładem to gwarantują. Do wyboru mamy naczynia ceramiczne i metalowe. Miski dostępne są pojedyncze lub podwójne na jednym stabilnym stojaku.
Jaka powinna być wielkość miski dla psa?
Idealna miska dla psa powinna odpowiadać wielkości i budowie ciała psa. Wielu psich opiekunów nie zdaje sobie sprawy, że rozmiar psiej miski może mieć wpływ na podopiecznego. Zbyt duża miska będzie niewygodna dla mniejszych psów, które mogą mieć trudności z sięganiem po jedzenie. W przypadku większego rozmiaru ryzykujemy, że podawane porcje jedzenia będą zbyt duże, co może doprowadzić do otyłości psa. I podobnie, zbyt mała miska może przyczynić się do tego, że nasz pupil będzie dostawał zbyt małe porcje posiłku na swoje potrzeby. Dlatego miski są dostępne w różnych rozmiarach.
Jak nauczyć psa jeść z miski?
Nie każdy pies umie tak jeść z miski, by nie narobić bałaganu wokół siebie. Innym problemem jest wynoszenie jedzenia z miski. Przyczyną takiego zachowania może być materiał, z którego naczynie jest zrobione: plastikowe wchłaniają zapachy, które nie zawsze odpowiadają psom a metalowe mogą wywołać reakcje alergiczne. Czasem problem tkwi w nieodpowiednim rozmiarze miski. Kiedy już dobierzesz miskę odpowiedniej wielkości i materiału, zacznij od podawania ulubionych przysmaków pupila. Jeśli nie zareaguje, odstaw miskę na jakiś czas w niewidoczne miejsce i po godzinie spróbuj jeszcze raz. Pamiętaj, by w tym czasie nie karmić go z ręki. Po kilku próbach pies powinien przekonać się do nowego wyposażenia.
Ikona prezentu

BON PODARUNKOWY

SPREZENTUJ BLISKIEJ OSOBIE I JEJ PUPILOWI MIŁY DROBIAZG

ZAMÓW VOUCHER

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup