Wymiana towaru, reklamacje - Sklep z akcesoriami dla psów Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Wymiana towaru, reklamacje

Wymiana towaru

Jeżeli zrodzi się potrzeba wymiany zakupionego towaru pamiętaj, że masz na to 14 dni kalendarzowych od daty odebrania paczki. W takim przypadku prosimy o złożenie nowego zamówienia w sklepie www.bowlandbone.pl a stare (niepoprawne) zamówienie prosimy odesłać zgodnie z zasadami obowiązującymi dla towaru zwracanego.

Jest to wyłączna możliwość wymiany zakupionych akcesoriów.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail info@bowlandbone.com gdzie służymy pomocą i dobrą radą! W razie potrzeby udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Reklamacje

W chwili odbioru zamówionego towaru prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości dostarczonej przesyłki w obecności kuriera pod katem uszkodzeń w czasie transportu.

WAŻNE! Jeżeli jakiekolwiek uszkodzenia zostaną odnotowane prosimy o sporządzenie stosownego protokołu w obecności kuriera (formularz protokołu uszkodzenia będzie miał ze soba kurier). W takim przypadku prosimy również o niezwłoczny kontakt z naszym sklepem pod adresem e-mail info@bowlandbone.com

Reklamacje wynikające z tego tytułu uznawane będą jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności osoby dostarczającej przesyłkę.

Produkty znajdujące się w ofercie www.bowlandbone.pl są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte.

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup