×

Brak produktów w koszyku.

Współpraca z profesjonalistami

Bowl&Bone Republic to w pełni europejska marka, która na przestrzeni lat wykreowała własny, unikatowy styl cieszący się szerokim uznaniem. Wszystkie akcesoria projektowane są przez współzałożyciela marki – Dawida Rożniak – przy współpracy z wybitnymi fachowcami.

Korzystamy jedynie z precyzyjnie dobranych materiałów, tworzac wyłącznie najwyższej jakości akcesoria dla psów. Korzystamy z surowców pozyskanych przede wszystkim na starym kontynencie, prosto od renomowanych i szanowanych firm. Produkujemy i projektujemy nasze akcesoria w 100% w Unii Europejskiej, w zaciszu naszej pracowni zlokalizowanej nad morzem Bałtyckim.

Nasza filozofia jest prosta – każdy pies zasługuje na zdrowe, wygodne i szczęśliwe życie, a jego właściciel na możliwość zapewnienia mu tego, co najlepsze. Chcemy dzielić z Państwem tę radość każdego dnia.

Jako producenci akcesoriów dla pupili klasy premium kreujemy produkty tylko najwyższej jakości, które zarówno swoim fasonem jak i funkcjonalnością wpisują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym celem jako marki premium i producenta wyjątkowych akcesoriów dla psów jest przede wszystkim współpraca z profesjonalistami – partnerami, z którymi połączy nas pasja do produktów najwyższej jakości. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego dbamy o to, aby nasi partnerzy działali na równie wysokim poziomie.

Chętnie nawiążemy współpracę z wybranymi sklepami, butikami, salonami strzyżenia psów/groomerami.

Jeśli nasza marka kieruje się wizją oraz koncepcją, których szukasz zapraszamy do współpracy.

Jeżeli prowadzisz sklep lub butik z akcesoriami dla psa, salon strzyżenia psów, jesteś groomerem lub dopiero myślisz o rozpoczęciu swojej przygody w tym zakresie skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: contact@bowlandbone.com