Zwroty - Sklep z akcesoriami dla psów Bowl&Bone Republic

WYSYŁKA GRATIS OD 350 ZŁ NA WSZYSTKIE PRODUKTY

KURIER GLS • PACZKOMATY INPOST • ODBIÓR OSOBISTY

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Zwroty

Gwarantujemy Ci prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.

By skutecznie zwrócić otrzymane zamówienie odeślij je, w całości lub części, w okresie 14 dni od daty otrzymania zamówienia wraz z paragonem i pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (formularz zwrotu), który znajdziesz tutaj

Uwaga! Za datę zwrotu uznaje się datę nadania przesyłki.

Zwracany towar powinien zostać odesłany najlepiej w oryginalnym opakowaniu lub w opakowaniu, które zagwarantuje bezpieczny transport przesyłanym produktom.

Gdy tylko zwrot zostanie do nas dostarczony i nadesłane w przesyłce produkt/produkty dotrą w stanie nienaruszonym (nie będą nosiły śladów użytkowania, nie będą zabrudzone lub w inny sposób uszkodzone) zwrot zostanie zaakceptowany. Dlatego też ważne jest by zwrot został odesłany do nas kurierem lub przesyłką pocztową rejestrowaną, tak by można było śledzić losy paczki a w razie jej zaginięcia złożyć reklamację i sprawnie odzyskać pieniądze.

Zwrot płatności, za zwrócony towar, nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przez nas zwracanych i nieuszkodzonych akcesoriów. Zwrotu środków dokonamy w taki sam sposób w jaki pierwotnie została uiszczona płatność za zamówienie tj. przelewem bankowym lub wybranym serwisem płatniczym. W przypadku odesłania zamówienia opłaconego przy pobraniu zwrot środków możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego.

Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Pamiętaj, że do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu oraz paragon. Jest to bardzo ważne gdyż bez tych dokumentów zwrot może nie zostać uwzględniony!

INFO@BOWLANDBONE.COM

DARMOWA DOSTAWA OD 350ZŁ

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

Wkrótce zapoznamy się z Twoją wiadomością i wrócimy do Ciebie z informacjami.

Krzyżyk do zamknięcia popup