poducha dla psa
LOFT
szyta na miarę

Każdy psiak z czasem nabywa pewnych upodobań co do ulubionego sposobu odpoczywania. Naszym celem w Bowl&Bone Republic jest zaspokojenie nawet tych najbardziej wysublimowanych potrzeb czworonogów, jak również ich opiekunów. Z tego względu umożliwiliśmy naszym Klientom zamawianie psich akcesoriów szytych na miarę.

Poduchy z serii LOFT zostały stworzone z myślą o psach w każdym wieku, które potrzebują wygodnego miejsca do regenerowania sił po całodziennej zabawie ze swoim opiekunem. Estetyka wykonania posłania jest bez wątpienia wyjątkowa, co sprawia, że poducha LOFT sprawdzi się jako doskonałe dopełnienie pomieszczeń każdego domu zamieszkiwanego przez psiaka.

Zamów produkt szyty na miarę
signal_cellular_alt

stars
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Spersonalizowana poducha LOFT dla Twojego czworonoga

Niezależnie od tego, jak dużo miejsca potrzebuje Twój pupil, uszyjemy poduchę dostosowaną do jego wymiarów. Dzięki temu będzie mógł on odpoczywać w komfortowych warunkach. W końcu po spacerze i zabawie na świeżym powietrzu każdy pies potrzebuje odrobiny relaksu. Bezpieczne i niesamowicie wygodne posłanie zapewni mu także spokojny sen w nocy i pomoże w regeneracji sił.


Made in EU European Design Premium Quality

Co ważne, każdą z poduch LOFT cechuje również ponadczasowy charakter. Dzięki  minimalistycznemu designowi i eleganckiej formie, produkty oferowane przez markę Bowl&Bone Republic zawsze będą modne, niezależnie od aktualnie panujących trendów.

Dzięki wykonaniu ich z wysokiej jakości materiałów zyskujesz gwarancję, że  Twój pupil zostanie otoczony odrobiną luksusu.

Poducha LOFT dla najbardziej wymagających czworonogów

Każda z poduch szytych na miarę przez projektantów marki Bowl&Bone Republic cieszy się ogromnym uznaniem zarówno samych czworonogów, jak i ich opiekunów. Nawet w przypadku psów o bardzo wysublimowanych potrzebach, potrafimy stworzyć wyjątkowo wygodne miejsce do ich odpoczynku.

Nasze poduchy LOFT są odporne na odkształcenia i jednocześnie nie tracą na miękkości. Bardzo dobrze dopasowują się do kształtów ciała czworonoga. Nie musisz się także obawiać o zdrowie Twojego pupila, jeśli jest alergikiem – wypełnienie poduchy LOFT zostało wykonane z hipoalergicznego puchu, który nie powodują reakcji alergicznych u psów.

Łatwość czyszczenia poduchy LOFT

Szyte na miarę poduchy LOFT cechuje nie tylko ponadczasowy design oraz doskonała jakość, ale również łatwość czyszczenia.Materiał poszewki, jak również jej wypełnienie, możesz prać w rękach lub w pralce w delikatnym programie, w temperaturze nie większej niż 30°C. Pamiętaj jedynie, aby nie traktować poduchy wybielaczem, nie chlorować jej i nie czyścić chemicznie. Po praniu najlepiej jest wysuszyć poduchę LOFT w pozycji rozłożonej na płasko.

Aby maksymalnie wydłużyć czas użytkowania produktów od Bowl&Bone Republic, stosuj się również do przepisów konserwacji, które znajdziesz na metce dołączonej do poduchy.

Poducha szyta na miarę specjalnie Twojego psa

Jeśli chcesz zamówić poduchę LOFT w innym rozmiarze, niż te, które dostępne są w sklepie Bowl&Bone Republic, prześlij nam szczegóły zamówienia mailowo na adres: info@bowlandbone.com

W wiadomości podaj preferowany rozmiar poduchy LOFT oraz jej kolor.

Przybliżony czas realizacji indywidualnego zamówienia wynosi około 5 dni roboczych.

Eco

Zamów produkt szyty na miarę

    SKU: BBR-CDB-LOFT-MTM