×

Brak produktów w koszyku.

Dlaczego warto wybierać dobre jakościowo produkty

3 minutes


Decydując się na zakup odpowiedniego posłania czy ubranka dla naszego psiaka warto zwrócić uwagę na jakość oferowanych przez sklepy produktów. Niska cena może wydawać się nam atrakcyjna, jednakże trzeba zastanowić się czym jest ona spowodowana. Możemy przypuszczać, że produkt został wykonany z najtańszych materiałów, w sposób mało solidny i dokładny. Kupując wyprawkę dla naszego pupila chcemy aby nowe produkty służyły mu przez długi czas. Niestety często wybór tańszego, gorszej jakości produktu sprawia, że już po chwili musimy wymienić go na nowy model, co ostatecznie wiąże się z kolejnymi kosztami. Dlatego też trzeba zastanowić się czy nie warto zainwestować i sięgnąć po dobre jakościowo produkty dla naszych pupili.

legowisko dla psa urban grey szary bowl and bone republic blog

Na co zwrócić uwagę kupując produkty dla psa

Pierwsze na co zerkamy przy wyborze danego produktu jest jego cena. Powszechnie przyjęte jest, że za wysoką jakość należy stosownie zapłacić. Dotyczy to również rynku produktów dla psów. Porządny, trwały materiał, pochodzący z dobrego źródła raczej nie będzie tani. Ponadto sam sposób wykonania produktu, staranność z jaką został wykończony ma bezpośredni wpływ na jego wytrzymałość i odporność na zniszczenia oraz adekwatnie do tego wyższy koszt wyprodukowania. Dlatego też nie należy zrażać się ceną produktu ponieważ z pewnością jej wartość jest uzasadniona i niebezpodstawna.

Wybierając nowe legowisko czy zabawkę dla naszego pupila warto zwrócić uwagę na to, co kryje się wewnątrz. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku wszelkiego rodzaju posłań dla naszych czworonogów. Bowl&Bone Republic jako wypełnienia w swoich legowiskach używa wysokiej jakości, certyfikowanego sztucznego puchu. Sprawia on, że posłanie jest niezwykle sprężyste i miękkie, jednocześnie dając psiakowi maksymalny komfort w czasie snu. Ponadto ten rodzaj wypełnienia charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi dzięki czemu nie musimy obawiać się podrażnienia czy uczulenia u naszego pupila. Zabawki dla psa znajdujące się w ofercie Bowl&Bone Republic posiadają dodatkowy element wypełnienia w postaci folii, która podczas zabawy wydaje przyciągający uwagę dźwięk, urozmaicając psie figle. Ten rodzaj wypełnienia możemy znaleźć między innymi w zabawkach dla psa z serii BAX, REX, DEX czy FELIX.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Warto zastanowić się czy zakupiona przez nas rzecz jest bezpieczna dla naszego psiaka. Producenci jeszcze na etapie projektowania swoich produktów powinni zwracać uwagę na to, czy żaden element nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla czworonogów. Bywa, że zabawki są tworzone przez osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat zasad jakich należy przestrzegać aby produkt był bezpieczny dla zwierząt domowych. W tym przypadku wybór niepewnego producenta, który nie jest specjalistą w branży produktów dla psów może okazać się nieco ryzykowny. Bezwarunkowo gdy produkt zacznie się niszczyć, rozpadając się na drobne elementy trzeba odebrać go psiakowi i wymienić na nowy. Żywotność zabawki za kilka złotych jest zazwyczaj bardzo krótka. Produkt dobrej jakości zapewni pieskowi o wiele dłuższą radość z zabawy.

Dobre jakościowo produkty dla psów to nie tylko wytrzymałość czy ładny wygląd ale również bezpieczeństwo i wygoda czworonogów. Legowisko zaprojektowane specjalnie z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu naszych pupili, wykonane z najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów zapewni mu spokojny i zdrowy sen. Zabawki wykonane w sposób niezwykle staranny i przemyślany dostarczą mu wielu godzin wspaniałej zabawy. Ubranka dla psów czy szelki, których krój jest dostosowany do potrzeb psiaka zapewnią mu wygodę oraz swobodę w trakcie długich spacerów. Nie warto z tego rezygnować  na rzecz produktów z niższej półki. Nasze pieski na pewno będą nam za to wdzięczne.

Zdjęcie Klaudii

Autor: Klaudia, wielka miłośniczka psów
Piesek u mojego boku uczy mnie cieszyć się każdą chwilą, a każdy kolejny dzień postrzegać jako szansę na nową, wspaniałą przygodę. Szukając bratniej duszy znalazłam ją w psich mądrych oczach.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Posty, które mogą Cię zainteresować

Najlepsze zabawki dla małego psa

Zabawka dla małego psa nie powinna być dla niego zbyt duża. W przeciwnym wypadku piesek będzie miał trudność z zabawą, a nawet przen...

Dlaczego mój pies nie potrafi bawić się z innymi psami

Przyczyn tego, że twój czworonożny przyjaciel nie chce bawić się z innymi psami może być kilka. Twój psiak może być nieśmiały, a...