zabawka dla psa
BULLET blue

Pogoń za ulubioną zabawką sprawia każdemu psu niezwykłą przyjemność. Aportowanie, bieganie i szukanie to jedna z ulubionych rozrywek każdego czworonoga, bez względu na wiek. Zabawka dla psa BULLET blue od Bowl&Bone Republic to gwarancja ogromnej frajdy, której nie ma końca.

Wspólna zabawa z pupilem może być jeszcze przyjemniejsza z zabawkami od Bowl&Bone Republic. Pamiętaj, że zabawa wpływa nie tylko pozytywnie na samopoczucie Twojego psiaka ale również wzmacnia jego kondycję.

12,00$

Wspólne chwile z psiakiem do podstawa

Zabawka dla psa wykonana jest z niezwykle wytrzymałego sznurka z domieszką jedwabiu i dostępna jest w 4 kolorach. Z pewnością stanie się najbardziej pożądanym gadżetem podczas szalonych zabaw zarówno w parku jak i w  lesie. Twój pies będzie nią zachwycony, a wspólna zabawa dostarczy Wam wiele radości.

Aktywność fizyczna poprzez zabawę

BULLET blue jest stosunkowo lekki, a odpowiednio wyważony środek ciężkości, sprawia, że rzucany może osiągać imponujące odległości przy niewielkim wysiłku właściciela. Twój psiak będzie przeszczęśliwy aportując BULLET blue i dumnie go przynosząc gotowy do kolejnej akcji.

Bardzo wytrzymały i odporny na gryzienie materiał sprawdzi się również wtedy, gdy piesek będzie chciał się trochę z nią poszarpać, zanim odda gadżet swojemu opiekunowi.

Zabawka dla psa z najwyższej półki

BULLET blue jest idealny do rzucania, aportowania i szarpania, zachęci do aktywnej zabawy każdego psiaka. Sprawi wiele radości Twojemu pupilowi, dając przy tym gwarancję długiej, przyjemnej i niezwykle absorbującej zabawy, która wspiera prawidłowy rozwój Twojego czworonoga.

Bowl&Bone Republic jest europejską marką z wieloletnią tradycją. Projektujemy i tworzymy nasze wyjątkowe akcesoria wyłącznie na starym kontynencie. Produkty Bowl&Bone Republic to gwarancja wygody nawet dla najbardziej wymagającego psiaka.

Zadbaj o zabawki swojego pupila

Zabawka dla psa BULLET blue od Bowl&Bone Republic charakteryzuje się wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu czystości. BULLET blue został wykonany wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, a jego dokładne wykończenie sprawia, że będzie świetnie służył przez długi czas.

Zabawka dzięki domieszce jedwabiu, utrzymuje się na powierzchni wody, dlatego sprawdzi się również podczas zabaw nad jeziorem, stawem lub innych akwenach. Można ją czyścić ręcznie lub w pralce, w cyklu delikatnym/ręcznym, w temperaturze do 30°C. Dla zachowania najwyższej jakości prosimy produktu nie chlorować, nie używać wybielaczy ani nie czyścić chemicznie. Po czyszczeniu należy pamiętać o całkowitym wysuszeniu zabawki dla psa.

W celu wydłużenia użytkowania naszych produktów uprzejmie prosimy o stosowanie się również do szczegółowych instrukcji czyszczenia przedstawionych na metce produktu.

 

Zabawki BULLET dostępne są również w wariantach kolorystycznych grey, yellow oraz red.

 

Wymiary zabawki dla psa BULLET blue:

  • całkowita długość: około 26 cm
  • średnica: około 7 cm.

 

UWAGA! Właściciel decyduje, czy zabawka jest odpowiednia dla jego pupila i jest odpowiedzialny za jej użytkowanie. Należy regularnie sprawdzać stan zabawki, gdyż uszkodzenia mogą powodować ryzyko połknięcia lub zadławienia. W celu zachowania bezpieczeństwa w trakcie zabawy nie pozostawiaj swojego psa bez nadzoru.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem email info@bowlandbone.com

Dodatkowe informacje

Avalible: instock
5.00 / 2 głosów

Być może spodoba Ci się także...