×

Brak produktów w koszyku.

BOWL&BONE REPUBLIC – wyjątkowe akcesoria dla psów

STYLOWE AKCESORIA DLA PSÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Moda nas inspiruje, to ona jest źródłem pomysłów na designerskie legowiska, stylowe kroje ubranek dla psów, faktury mięciutkich kocyków, eleganckie wykończenia szelek oraz wszystkie pozostałe akcesoria Bowl&Bone Republic, które umilają zwierzakom czas spędzany zarówno w domowym zaciszu, jak i na świeżym powietrzu.

Z MYŚLĄ O KOMFORCIE NASZYCH PUPILI

Udowadniamy, że styl może iść w parze z komfortem. To czworonogi i ich właściciele są dla nas najważniejsi i to dla nich tworzymy jedyne w swoim rodzaju, wygodne akcesoria. Weźmy za przykład legowiska – ich środki wypełniane są najwyższej jakości certyfikowanym puchem, by psiak mógł się w pełni zrelaksować i po królewsku wypocząć. Jego opiekun doceni łatwość utrzymania legowiska w czystości oraz design pasujący do wymagających wnętrz domu czy mieszkania.

PROJEKTUJEMY I PRODUKUJEMY W SERCU EUROPY

Zarówno pomysły na wyjątkowo przyjazne zwierzakom akcesoria, jak i finalne produkty powstają w Unii Europejskiej. Nasze komfortowe legowiska dla psów, maty czy urocze zabawki dostępne są dla czworonogów niemal w każdym zakątku świata. Jesteśmy niezmiernie dumni, że projekty Bowl&Bone Republic zostały docenione przez psiaki i ich opiekunów w tak wielu krajach.