×

Brak produktów w koszyku.

Reklamacje i zwroty

ZWROT TOWARÓW

Gwarantujemy Ci prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki, po złożeniu w tym okresie u sprzedawcy pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Zwracany towar powinien zostać odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu oraz paragon. Zwrot należności za zwrócony towar nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu na wskazany przez Ciebie numer konta bankowego.

Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Pobierz formularz zwrotu, wydrukuj go, wypełnij i załącz do zwracanego towaru.

WYMIANA

Niestety nie oferujemy możliwości wymiany towaru. Zamiast wymiany możesz po prostu odesłać nam zakupioną rzecz, a my zwrócimy całą należność za zakupiony towar. Jeżeli podoba Ci się coś innego lub potrzebujesz inny rozmiar – prosimy o ponowne złożenie zamówienia.

REKLAMACJE

W chwili odbioru zamówionego towaru prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości dostarczonej przesyłki w obecności kuriera pod katem uszkodzeń w czasie transportu.

WAŻNE! Jeżeli jakiekolwiek uszkodzenia zostaną odnotowane prosimy o sporządzenie stosownego protokołu w obecności kuriera (formularz protokołu uszkodzenia będzie miał ze soba kurier). W takim przypadku prosimy również o niezwłoczny kontakt z naszym sklepem pod adresem e-mail info@bowlandbone.com

Reklamacje wynikające z tego tytułu uznawane będą jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności osoby dostarczającej przesyłkę.

Produkty znajdujące się w ofercie www.bowlandbone.pl są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte.