×

Brak produktów w koszyku.

Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru w naszym magazynie. Zamówienia wysyłamy w ciagu 72h jednakże znakomitą większość zamówień udaje nam się wysłać w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli zdarzy się, że brakuje na stanie zamówionych produktów, niezwłocznie poinformujemy o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania.

Wszystkie przesyłki są wysyłane kurierem i dla większości nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli paczka dociera na wskazany adres na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety zdarzają się przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, błąd na magazynie, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Dodatkowych informacji może udzielić dyspozytor w firmie kurierskiej z którą warto kontaktować się telefonicznie.