×

Brak produktów w koszyku.

Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru w naszym magazynie. W sytuacji, gdy towar jest na stanie, wysyłamy go najpóźniej w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli brakuje na stanie zamówionych produktów, informujemy Klienta o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania.

Wszystkie przesyłki są wysyłane kurierem i w przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.